- Oblečení značky Crazy-

Objevte, jaký sortiment Vám nabízíme od této značky...


Vítejte v našem obchodě. Specializujeme se na prodej vysoce funkčního a zároveň stylového outdoorového oblečení a vybavení především pro běžce a skialpinisty

 Crazy bylo vždy synonymem pro rychlost a lehkost. Vyrostli jsme se stopkami v rukou. Navrhli jsme a vyrobili závodní skialpové oblečení. Jsme partnery vysoce úspěšných sportovců a jsme největšími objeviteli talentů.

Ale to není všechno. My také milujeme hory, užíváme si pohyb krajinou a jsme toho názoru, že každý si může užít hory tím nejlepším způsobem, jaký zná. Nevytváříme pravidla ani pokyny a rozhodně nenutíme milovníky hor, aby se stali závodníky v kombinézách.

Věříme však, že bez ohledu na to, jak se rozhodnete si hory užít, mělo by to být provedeno s maximální bezpečností a pohodlím. Crazy řada pro skialpové závodníky má dvě základní vlastnosti. Byla vytvořena pro potřeby atletů, ale vyvinula se do značky, která bere v úvahu potřeby všech druhů milovníků hor.

Je samozřejmé, že se všichni na horách chceme cítit bezpečně, v teple, v suchu a pohodlně ale zároveň u toho vypadat co nejlépe ;) Mnoho značek nabízí sportovní oblečení vyrobené z nejlepších tkanin a kvalitních doplňků, ale po zběžné kontrole oblečení zjistíte, že velmi málo z nich nabízí správný střih a nejlepší technické řešení. A jen velmi málo z nich je schopno navrhnout jedinečný styl, díky kterému vyniknete, budete se cítit skvěle a zároveň pohodlně. Volba je na Vás!

Crazy je rodinná společnost, kde design, styl a všechny produkty jsou osobně vytvořeny majitelkou Valerií Colturi. Testování oděvů je prováděno interně námi, nebo ve spolupráci s našimi bláznivými přáteli, sportovci a milovníky hor, jako jste Vy. Používáme tkaniny od firem, které se více starají o kvalitu výrobků než o marketing  souhrnu . Na horách víme, jak být co nejrychlejší, ale také víme, jak ocenit čas strávený v horách!

Naše motto je rychle & nalehko.. be Crazy!


CARBONAID

Tkanina s obsahem carbonu. Vlákno CARBON absorbuje a rozptýlí elektrické náboje vznikající a nahromaděné ve vnějším prostředí nebo během fyzické činnosti. Zrychluje proces odpařování potu, snižuje tvorbu vlhkosti na kůži a udržuje konstantní teplotu. Chrání tělo před pohlcením statické energie, elektrosmogu a UV záření. Respektuje pokožku a chrání ji před bakteriemi a znečišťujícími prachy, čímž eliminuje riziko nepříjemných alergií. Během fyzické aktivity snižuje koncentraci kyseliny mléčné, zlepšuje krevní oběh a okysličování buněk.

SINGTEX1L

Tato řada textilií zahrnuje regulaci vlhkosti, kontrolu zápachu, ochranu proti UV záření, rychlé schnutí a chlazení.

YKK- YKK

Precizně zpracované japonské zipy. Každoročně se vyrobí dva miliony kilometrů YKK zipů.

DVEXPEDITION (Event fabrics)

DVexpedition, naše nejnovější vodotěsná membrána, poskytuje maximální odolnost a ochranu před povětrnostními vlivy. Představuje pokračování našeho závazku poskytovat suché pohodlí v nejširším spektru podmínek. DVexpedition poskytuje největší vodotěsnou ochranu bez ztráty vzduchové propustnosti.

NATIVA SILKPAD

Hedvábí je jemné přírodní vlákno, vyrobené pomocí polymerů a proteinůs s vysokou dermální kompatibilitou. Nabízí vynikající tepelnou regulaci, řízení vlhkosti, tepelnou izolaci, prodyšnost a měkkost. Při vhodném smíchání s polypropylenem, zajišťuje vynikající výkon, pokud jde o nízkou hmotnost a nízkou tepelnou vodivost.

SCHOELLER DYNATEC

Pevná tkanina s dobrými ochrannými vlastnostmi a vysokou stabilitou. Je příjemná na dotek, dokáže se vyrovnat s náročnými požadavky a má atraktivní vzhled. To je důvod, proč se používá nejen pro výrobu oděvů, ale také zavazadel a kancelářských sedaček. Speciální konstrukce tkaniny s vysokou hustotou vláken zvyšuje životnost.

CARVICO REVOLUTINAL SLIM

Technologicky nejpokročilejší člen rodiny Revolutional je vyroben z materiálu Nurel, mikroenkapsulovaného vlákna, bohatého na aktivní látky, jako je kofein, vitamín E, retinol, tukové kyseliny a aloe vera. Společné působení těchto aktivních látek a pravidelné používání oděvů vyrobených z Revolutional Slim nejméně 8 hodin denně po dobu 8 týdnů pomáhá snížit vzhled pomerančové kůže typického pro celulitidu a pomáhá tak tvarovat siluetu.

REVOLUTIONAL SHIRO BY CARVICO

Extra bílá, ultra matná techno-tkanina vyrobená z polyesteru, která je ideální pro přenosový tisk díky své schopnosti zvýšit jas barev. Odolnost proti oděru dosáhla třídy 5 (nejvyšší z hlediska odolnosti) ve všech provedených testech. Složení: 80% Polyester 20% Elastan

VEULTA

Tecno-tkanina podrobená procesu, který zvyšuje její tepelně izolační vlastnosti a vytváří ochrannou podložku schopnou zajistit dobrou tepelnou izolaci. Vynikající prodyšnost a bakteriostatické ošetření napomáhají přirozenému odpařování potu a zabraňují zápachu v důsledku šíření bakterií. Ideální pro sportovní oblečení a oděvy pro volný čas.

PRIMALOFT PERFORMANCE DOWN BLEND

Představuje možnost izolace, kterou jste doposud nepovažovali za možnou. Primaloft je značka, která poskytuje špičku izolační technologie již více než 50 let. Díky přepracované prémiové náplni 650 pomocí technologie Primaloft s permanentním voděodpudivým ultra jemným vláknem, se budete cítit komfortně za každého počasí.

PRIMALOFT GOLD INSULATION ACTIVE ITEM #I-1013

Izolace, která drží krok s vaším aktivním životem. Během vaší fyzické aktivity může příliš mnoho tepla zanechat pocit vlhkosti a nepohodlí. Tepelně izolační vrstva je často uvnitř pevně tkaných tkanin, které ji chrání. Tyto tkaniny mohou zadržovat přebytečnou vlhkost z nahromaděné aerobní aktivity. Primaloft Gold Insulation Active je však dostatečně odolná, aby překonala tyto tkaniny a zároveň je měkká, lehce sbalitelná a odolná proti vodě, což od izolace očekáváte.

GRAPHENE ZONE

Revoluční materiál vyrobený z velmi tenkého, čistého uhlíku. Aplikuje se na tkaniny pro své následující vlastnosti: dodává látkám tepelnou a elektrickou vodivost, ale také bakteriostatické vlastnosti. Navíc je elastický, lehký, zvyšuje odolnost proti oděru, snižuje tření a reguluje teplotu jak v horkém, tak i v chladném prostředí.

JOY the biomimetic down

JOY je jedinečný materiál s exkluzivní strukturou, kterou reprodukuje prostřednictvím biomimetických technologií. Je daleko jemnější než jakákoli jiná izolace, udržuje teplo mimořádným způsobem a je lehčí než jakékoliv jiné vlákno - velmi rychle schne a udržuje si paměťový tvar.

PROTECTION MAGIC-SILVER

Protection magic silver je tkanina, která je klenotem nejen pro své mimořádné rysy, ale i pro její složení. Část její příze je opravdu vyrobena ze stříbra. Toto konkrétní složení přináší pozoruhodné výhody: dobrou abrazi a tepelnou odolnost, zabraňuje nechtěným trhlinám a degradaci tkaniny. To vše, aniž by bylo pevné a nepohodlné, zůstalo elastické ve čtyřech směrech. Stříbrná příze zaručuje permanentní antibakteriální funkci. Složení: 83% Polyamid, 9% Polyester, 8% Polyurethan magic silver.

HIGHPERFORMANCE 3D

Určen pro zahřátí těla a také jeho udržení v suchu. Je vhodný pro technické horské bundy a mikiny, pro použití pod slabší nebo i pod těžší bundou. Obsahuje třídimenzionální vnitřní stranu, díky níž je látka teplejší a prodyšnější - oděvy se tak stávají všestrannější. Tato tkanina je elastická, odolná proti nárazu, pohodlná. Vnitřní voštinová struktura rychle rozptyluje vlhkost, která se uvnitř vytváří. Nabízí vynikající ventilaci díky vzduchu, který je veden do mřížky. Složení: 94% Polyester, 6% Elastan

HIGH PERFORMANCE TECNICAL FABRIC

Crazy performance - oděruvzdorný, čtyřsměrněelastický, udržuje kůži suchou během pocení, vysoce prodyšný, lze prát v pračce, odolné proti rozdrcení.

ENDURANCE

Díky své neuvěřitelné tepelné funkci se tato tkanina používá pro výrobu horských kalhot a bund. Je ideální pro její prodyšnost a schopnost regulovat vlhkost těla a vyrovnat teplotu. CRAZY ENDURANCE má ošetření DWR, takže je odolná vůči vodě a nečistotám. Je to pohodlný a měkký materiál a navíc bi-elastický a zároveň silný, vhodný zejména pro lidi, kteří hledají produkt pro intenzivní použití. Složení: 94% Polyester, 6% Elastan

DWR

Durable water repellent - je odolná vůči vodě, vyrobena z látek, které vyžadují dobrou voděodpudivou schopnost a zabraňuje nasycení vnější strany tkaniny vlhkostí. Při použití s vodotěsnou / prodyšnou vrstvou zabraňuje ošetření DWR vnějšímu nasycení a zároveň umožňuje správné fungování vnitřní vrstvy.

STRECH TECH - ONE LAYER

Extrémně lehká (15 denari) a elastická tkanina se silikonovou úpravou na vnitřní straně, což dělá výrobek dokonale neprodyšný. Jedna vrstva je také voděodpudivá (1.000) a prodyšná (4.000), díky čemuž je použitelná ve všech povětrnostních podmínkách, v dobrém i špatném počasí.

TESSUTO TUBICO

Elastická bezešvá tkanina nabízející extrémní teplo, ale zároveň zaručuje vynikající volnost pohybu díky 13% elastanu. Díky absenci švů nabízejí oděvy vyrobené z této tkaniny vysokou odolnost proti větru, a to díky menšímu počtu bodů, ze kterých vzduch může procházet, a větší odolnosti vůči rozpárání. Zároveň nabízí velkou stlačitelnost a lehkost.

TESSILE FLORENTINA - Recycled wool

Vlna použitá pro tuto tkaninu je mykaná, to znamená, že pochází z recyklovaných tkanin a použitých oděvů. Tato technika pocházející z Prato v Itálii je šetrná k životnímu prostředí a proměňuje odpad z textilu na nové, úžasné látky.

BORN TO BE HOT wool technical fabric

Vlna je přírodní vlákno získané z ovčího rouna, opatřené tepelnou izolací díky teplému vzduchu obsaženému v přízi. Vlněné vlákno je přirozeně technické, odstraňuje vlhkost z těla, přizpůsobuje se horké nebo studené teplotě podle počasí, chrání před sluncem a odolává vzniku zápachu.

HAPPY SKI merino wool - CRAZY SILK WOOL

Vícevrstvý oděv, vyrobený ze tří různých přízí- vnější vrstvy vlny, vnitřní vrstvy hedvábí a polypropylenu v blízkosti kůže. Vlna je nejvíce technická přírodní příze a ideální pro ochranu před povětrnostními vlivy. Je ekologická, přirozeně odpuzuje vodu, poskytuje tepelně účinnou izolaci, nevyvíjí nepříjemné pachy, udržuje pokožku suchou a zabraňuje vzniku pocitu vlhkosti. Hedvábí je přírodní proteinové vlákno, odolné proti plísním díky sericinovému proteinu, antibakteriální, hypoalergení a odolné proti výskytu roztočů. Stejně jako vlna, hedvábí chrání před ztrátou tepla, pronikáním chladu a je prodyšné. Polypropylen má ve srovnání s ostatními textilními vlákny, která se obvykle používají pro spodní prádlo, nejnižší koeficient přenosu tepla a nejlepší izolační vlastnosti. Má také nejnižší koeficient absorpce kapalin a nejnižší odpor k výstupu vlhkosti. Polypropylen je velmi lehký, hypoalergenní, odolný vůči kyselinám a louhům, odolný vůči otěru mechanického původu a rychlému zašpinění. Zajišťuje snadné čištění, péči a skladování.

PONTETORTO TECNOSTRETCH®

Ideální pro základní a střední vrstvení. Komponentní příze, zajišťuje odolnost, zatímco polyesterový rub má jak izolační, tak rychleschnoucí funkci. Přidaný elastomer zajišťuje snadnou přilnavost k tělu.

POWERKLER

Inovativní tkanina, která umožňuje výrobu oděvů, které stimulují tělesné funkce při fyzické aktivitě. Příze této tkaniny je složena z 30 různých minerálních druhů, které pomáhají generovat buňky a zvyšují výkon při fyzickém úsilí. Aktivní složka každého biologického minerálu dále působí na tělesné funkce zlepšující okysličování a cirkulaci krve.

MOLINA STICKY DOWN

Lepkavost a nízký obsah vláken činí tento oděv méně náchylným k problémům s únikem z tkaniny. Jedná se o velmi jemné peří s vysokým obsahem chuchvalců a vysokým plnícím výkonem. Součástí zpracování je ruční výroba, aby se vločky pokud možno vůbec nedotýkaly, a to díky lepkavému efektu typickému pro peří Eider, která je na svém trhu zcela nejjemnější.

REFLECTIVE PRINT

Reflexní potisk.

COOLING PRINT

Chladicí potisk nabízí pocit chladu, který skutečně funguje a je užitečný pro každého sportovce. Tisk reaguje s potem tak, aby se snížila teplota materiálu a chladící účinek byl efektivní.

P4DRY™

Technologie chránící membránu potiskem na bázi užití kávových sedlin. Díky této inovaci má čtyři hlavní funkce: rychleschnoucí, zabraňuje zápachu, přenáší vlhkost a je šetrná k životnímu prostředí.